Stretch Film Rewinder Machine

Stretch Film Rewinder Machine

2_18

General Information

What is stretch rewinder machine?

Streç aktama makinesi, Jumbo diye tabir edilen büyük çaplı bobinden daha küçük bobinlere streçi aktarma yapan, gıda ve imalat sanayii gibi bir çok alanda kullanılan ürünü oluşturmaya yarayan bir makinedir. Makinemiz,tam otomatik Alman malı PLC kontrollü bir makinedir. Bir çok parçası CNC’de hassas olarak imal edilmiş olup,kalite kontrol süreçlerinden taviz verilmeden imal edilmektedir. Hızlı sarım yapabilme özelliği ve geniş masura haznesi ile rakiplerinden ayrılmaktadır. Ağırlık ölçümü özelliği opsiyonel olarak eklenebilmektedir.
4_0

Technical Information

Machine Speed

 • 1500 rpm

Winding Time

 • 23sn

Roller Width

 • 600 mm

Main Engine

 • 5.5 Kw

Roller Diameter

 • Ø38-Ø50-Ø76mm

Winding Diameter

 • 150 mm

Jumbo Bobin Weight 

 • 75 Kg

Jumbo Bobin Width (Max)

 • 600 mm

Machine Weight

 • 900kg

Machine Diemensions

 • 1550 x 1275 x 1750 mm

General Features

 • -Fully Automatic Winding and Bobbin Change
  -Unit and Meters Reporting
  -Film and Bobbin Ending Sensors (Datalogic)
  -PLC Controlled (Siemens)
  -7″ Touch Screen (Siemens)
  -Pneumatic System (SMC)
  – Cutting With Hot Wire
  -85 Roller Stock (Ø50)
  – Easily Adjustable Roller Stock for Different Roller Lengths

Advantages of Stretch Rewinder Machine

It has a great advantage with the benefit it provides in minimizing stretch costs. It is a very effective product in reducing costs and increasing profits. It also helps with recycling costs.

It also has the feature of slicing according to the wishes of the people and according to the desired dimensions. Being able to wind the roller at the desired meter is its biggest function and advantage. Stretch rewinder machines, which are frequently used in the industrial sector, must have come from quality companies. Thus, it helps to save both

time and costs. At the same time, since it minimizes the need for labor, it has an income- increasing aspect by preventing labor costs.

NMT Automation adopts a professional business approach in machine production and provides a reliable service with its expert staff.

Price of Stretch Rewinder Machine

The prices of stretch rewinder machines, which have become widespread recently, are also quite remarkable. Firms make their choice after a large-scale research on stretch transfer machine prices. In this way, both quality and profitable shopping is made. It is seen as a very important issue for company owners who are considering their budget to choose the model that works for them after the necessary research and add it to their companies.

There is not a very high fee for the prices of stretch transfer machine models, which help reduce the cost of recycling. In addition to its function and technical features, it has been priced at a very reasonable price. When choosing between models, the features of the products will attract more attention than the price. Because their prices are almost very close to each other. These machines, which are sold at a little above the cost price, are quite necessary for the continuation of the operation. At the same time, considering the advantages it provides, it becomes clearer that its price is not too high.

Streç Aktarma Makinesi Avantajları

Streç maliyetlerinin en aza indirilmesi konusunda sağladığı fayda ile en büyük avantaja sahiptir. Maliyetlerin düşürülmesinde ve kazancın arttırılmasında oldukça etkili bir üründür. Bunun yanı sıra geri dönüşüm maliyetleri konusunda da düşmeye yardımcı olur.
Kişilerin isteğine göre ve istediği ölçülere göre dilimleme yapma özelliğine de sahiptir. İstenilen metrede masuraya sarım yapabilmesi ise en büyük işlevi ve avantajıdır. Sanayi sektöründe çok sık kullanılan streç aktarma makineleri kaliteli firmalardan çıkmış olmalıdır. Böylece hem zamandan hem de maliyetlerden kazanç sağlanmasına yardımcı olur. Aynı zamanda iş gücüne olan ihtiyacı en aza indirdiği için de işçi maliyetlerinin çıkmasının önüne geçerek gelir arttırıcı bir yönü vardır.
Nmt otomasyon makine üretimi konusunda profesyonel bir iş anlayışını benimser ve alanında uzman kadrosu ile güvenilir bir hizmet sunar.

Streç Aktarma Makinesi Fiyatları

Son zamanlarda yaygınlık kazanan streç aktarma makinelerinin fiyatları da oldukça dikkat çekicidir. Firmalar streç aktarma makinesi fiyatları konusunda geniş çaplı bir araştırmanın ardından tercihini yapar. Bu sayede hem kaliteli hem de kazançlı bir alışveriş yapmış olunur. Bütçesini düşünen firma sahiplerinin gerekli araştırmalardan sonra işlerine yarayan modeli tercih ederek firmalarına katması çok önemli bir konu olarak görülür.
Geri dönüşüm maliyetinin düşmesine yardım eden streç aktarma makinesi modelleri fiyatları konusunda çok yüksek bir ücret görülmez. İşlevinin ve teknik özelliklerinin yanı sıra fiyatında oldukça makul bir fiyatlandırma yapılmıştır. Modeller arasında tercih yaparken fiyattan çok ürünlerin özellikleri daha çok dikkat çekecektir. Çünkü fiyatları neredeyse birbirine çok yakındır. Maliyet fiyatının biraz üstünde satılan bu makineler, işleyişin devam etmesi için oldukça gereklidir. Aynı zamanda sağlamış olduğu avantajlara bakılırsa fiyatının çok da aşırı yüksek olmadığı daha net şekilde anlaşılmış olur.